HAKKIMIZDA

1987 yılında İstanbul’da faaliyetine başlayan Krater, kurulduğu günden beri pastacılık sektöründe öncü bir marka olmuş ve sektörün gelişimine katkıda bulunmuştur. Günümüzde pastacılık sektörü, yeni ürünleri ve üretim teknolojisiyle, yeniliklerle dolu yaratıcı bir meslek halini almıştır. Pastacılık sektörü için kalite ve çeşitliliği birleştiren ürün portföyü ve geleceğe yönelik çalışmalarıyla sektörün öncülerinden birisi olan Krater, 2015 yılında dünyanın lider tat ve beslenme şirketlerinden Kerry tarafından devralınmıştır. Kerry’nin küresel bilgi ve birikimi ile ürün geliştirme konusundaki uzmanlığını da yanına alarak ürün portföyünü geliştirmeye devam eden marka, bu tarihten sonra uluslararası bir yapı kazanmıştır. 1972 yılından beri tat ve beslenme alanında faaliyet gösteren Kerry, tüm dünyada ev dışı tüketim kanalının lider ortağıdır.

Tüm süreçlerdeki uzmanlığını, ürün uygulamalarına da yansıtan ve markalı ürün çözümleriyle de müşterilerine yiyecek ve içecek sektöründe değer katan firma, 27 ülkedeki 147 fabrikasıyla üretim operasyonlarını sürdürmektedir. 25.000’den fazla çalışanıyla birlikte 140’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Kerry, Krater markasıyla birlikte Türkiye’de pastacılık alanında tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanan ve işletmeler için değer yaratan çözümler sunmaya devam etmektedir.

Üretimini İstanbul – Tuzla’daki fabrikasında yapan Krater’in ürün portföyünde pastacılık, dondurma ve çikolata olmak üzere 3 kategori bulunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

MÜKEMMELLİK

TAKIM ÇALIŞMASI

KATMA DEĞER YARATMA

ADANMIŞLIK

İNOVASYON

KALİTE BELGELERİMİZ

Her gün milyonlarca insan için güvenli ve kaliteli gıda üreten Kerry, Türkiye’deki markası Krater ile uluslararası standartlarda bir işletme olarak tüketicilerine güvenli ve kaliteli ürünler sunmak adına gerekli olan tüm sorumluluklarını yerine getirmektedir. Uluslararası alanda kabul gören ve ilgili işletmenin etkin bir gıda güvenliği yönetim sistemine sahip olduğunu ortaya koyan bir kalite belgelendirme programı olan FSSC 22000’e sahip olan Krater ek olarak Helal Sertifikası’na sahiptir ve tüketicilere en kaliteli ürünleri sunarken gıda güvenliği ve kaliteden asla ödün vermemektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

PASTACILIK

Pastacılık Malzemeleri

DONDURMA

Dondurma Ürünleri

ÇİKOLATA

Çikolatacılık Malzemeleri

ÜRÜNLERİMİZ

PASTACILIK

Pastacılık Malzemeleri

DONDURMA

Dondurmacılık Malzemeleri

ÇİKOLATA

Çikolatacılık Malzemeleri